01.19.Az általános felvételi eljárás kezdete:
Központi írásbeli felvételi vizsgák a 6.8.o. gimnáziumokba, és a 9. évfolyamra – 10.00 órától

01.22. A magyar kultúra napja –rádiós megemlékezés
Területi Himnusz-és Szózatmondó verseny
01.24. Pótló központi írásbeli felvételi vizsgák – 14.00
01.25. Első félév vége

01.28. Csoportfoglalkozás a farsangi készülődés jegyében

A közelmúlt sporteseményei

Az elmúlt hónapban tanulóink számos versenyen szerepeltek. Kiskunlacházán atlétika körzeti versenyen IV. korcsoportos fiú csapatunk II.helyezést ért el, ezzel meghívást kapott a megyei döntőre, ahol méltóképpen képviselték iskolánkat. A Sziget Olimpián május 23-27-ig több sportágban is összemérhettük tudásunkat a környező iskolák, és külföldi intézmények tanulóival. Váltófutásban lányaink elsők, a fiúk kilencedikek lettek. Sor-és váltóversenyben 1-5. évfolyamos tanulóink holtversenyben az V-VI. helyen végeztek. III.korcsoportos labdarúgásban hatodikok, IV.korcsoportosban pedig ötödikek lettünk. Úszásban három ezüst és két bronzérmet szereztek diákjaink. Utolsó nap röplabdásaink ötödik helyezéssel zártak. Június 1-én Szigethalomra utaztunk, ahol első alkalommal rendezték meg a tavaly nyáron elhunyt egykori kollégánk emlékére a Bóka Péter Labdarúgó Emlékkupát. Negyedik korcsoportos csapatunk II.helyezést szerzett. Minden tanítványunknak gratulálunk a sikeres szerepléshez!