10.25. Klubnapközi

11.07-08. Matematika iskolai verseny, felső tagozat

11.27. (vasárnap) Reformáció ünnepe - 7.a

A közelmúlt sporteseményei

Az elmúlt hónapban tanulóink számos versenyen szerepeltek. Kiskunlacházán atlétika körzeti versenyen IV. korcsoportos fiú csapatunk II.helyezést ért el, ezzel meghívást kapott a megyei döntőre, ahol méltóképpen képviselték iskolánkat. A Sziget Olimpián május 23-27-ig több sportágban is összemérhettük tudásunkat a környező iskolák, és külföldi intézmények tanulóival. Váltófutásban lányaink elsők, a fiúk kilencedikek lettek. Sor-és váltóversenyben 1-5. évfolyamos tanulóink holtversenyben az V-VI. helyen végeztek. III.korcsoportos labdarúgásban hatodikok, IV.korcsoportosban pedig ötödikek lettünk. Úszásban három ezüst és két bronzérmet szereztek diákjaink. Utolsó nap röplabdásaink ötödik helyezéssel zártak. Június 1-én Szigethalomra utaztunk, ahol első alkalommal rendezték meg a tavaly nyáron elhunyt egykori kollégánk emlékére a Bóka Péter Labdarúgó Emlékkupát. Negyedik korcsoportos csapatunk II.helyezést szerzett. Minden tanítványunknak gratulálunk a sikeres szerepléshez!