Aktuális események 2022/2023

Október 6.
Emlékezés az aradi vértanúkra

Október 6-7.
Matematika verseny felső tagozat

Aktuális események 2022/2023

Aktuális álláshirdetések - megtekintés

Titkárság nyitvatartás
Hétfő: 7:30 - 12:00
Kedd: -
Szerda: 7:30 - 12:00
Csütörtök: 7:30 - 16:00
Péntek: 7:30 - 12:00
(12:00-12:30 ebédszünet)

 

 

Digitális segédanyagok:

 

FELMÉRÉS

Számos

Egér mozgatása

Bal klikk

Jobb klikk

Húzás

Dupla katt

Billentyűk

Videokos

Pontok összekötése

Színező

Puzzle

Éves munkaterv

 

nap

szeptemberi feladatok

1.

Tanévnyitó ünnepély

(utána 3 osztályfőnöki óra)

 

Szülői értekezlet 2. évfolyam

2.

 

3.

 

4.

Tanévnyitó istentisztelet Református templom

5.

Szülői értekezlet 3. évfolyam

 

Év eleji hangos olvasás mérés alsó tagozaton

6.

Szülői értekezlet 4. évfolyam

7.

Szülői értekezlet 5. évfolyam

8.

Szülői értekezlet 6. évfolyam

9.

 

10.

 

11.

 

12.

Szülői értekezlet 7. évfolyam

 

Speciális tagozat Állatkerti látogatás ÉFOÉSZ szervezésében

13.

Szülői értekezlet 8. évfolyam

14.

 

15.

 

16.

Digitális mérés adatainak küldése

 

 

Bolyai matematika verseny nevezési határidő

17.

 

18.

 

19.

8.évf. digitális mérése-október 10-ig

(informatika órákon)

20.

 

21.

SZMK értekezlet 18.00

22.

 

23.

Bemeneti mérés adatainak leadása

 

 

Tanmenetek leadási határideje

Tanári Sportdélután 14.00-15.30

24.

 

25.

 

26.

Bemeneti mérés 6. 8. 4. 5. évfolyamok- nov. 30-ig

27.

Munkaértekezlet

(Magatartás-szorgalom értékelés)

28.

 

29.

 

30.

Magyar Diáksport Napja -Sportágválasztón való részvétel

 

Klubnapközi

 

 

nap

októberi feladatok

1.

 

2.

 

3.

 

4.

 

5.

 

6.

Október 6. Emlékezés az Aradi vértanúkra

rádiós megemlékezés

 

Városi ünnepélyen való részvétel

 

Matematika verseny felső tagozat

 

7.

Zrínyi matematikaverseny nevezési határidő

 

Matematika verseny felső tagozat

 

 

 

8.

 

9.

 

10.

Bemeneti mérés 8. évf. október 21-ig

11.

Iskolai népdalverseny-felső tagozat

12.

 

13.

 

14.

Felmérés Difer mérés

 

Bolyai matematikaverseny megyei forduló, helyben

15.

Ledolgozós szombat hétfői munkanappal

16.

 

17.

 

18.

 

19.

 

20.

 

21.

Október 23. ünnepély

22.

 

23.

Nemzeti ünnep

24.

Bemeneti mérés 6. évf. november 11-ig

25.

Munkaértekezlet

(Magatartás-szorgalom értékelés)

 

26.

 

27.

 

28.

Difer adatok leadása

Klubnapközi – mozi

Tanári sportdélután

29.

 

30.

Reformáció ünnepe- Református templom

31.

ŐSZI SZÜNET

 

nap

novemberi feladatok

1.

ŐSZI SZÜNET

2.

ŐSZI SZÜNET

3.

ŐSZI SZÜNET

4.

ŐSZI SZÜNET

5.

 

6.

 

7.

Szünet utáni első tanítási nap

8.

 

9.

Simonyi helyesírási verseny –felső tagozat

10.

 

11.

 

12.

 

13.

 

14.

Bíró –hét:megnyitó 1. órában,

Bíró futás 5. órában,  (4 órát tartunk)

 

14.00 –tól S Becz Pál Nyelvi városi vetélkedő

 

Bemeneti mérés 4. és 5. évfolyam november 30-ig

15.

Fogászati és Egészséges táplálkozás vetélkedő -3 fős csapatverseny

 

16.

Területi népdaléneklő verseny 14.00

Helyszíne: tornaterem

 

17.

Bíró- vetélkedő -3 fős csapatverseny

 

18.

Bíró Röplabda Kupa

 

19.

Jótékonysági est 16.00 Református templom

 

20.

 

21.

Zrínyi Ilona matematikaverseny 1. forduló

 

DÖK –gyűlés (2.évf - 8. évf. képviselői) 14.00-tól 11-es terem

 

1. Fogadóóra

 

22.

 

23.

 

24.

 

25.

Klubnapközi – egészség nap

 

 

 

Tanári sportdélután

Értesítés a lehetséges bukásokról

26.

 

27.

 

28.

 

29.

Munkaértekezlet

(Magatartás-szorgalom értékelés)

 

30.

Kimeneti mérés adatainak leadása

 

nap

decemberi feladatok

1.

Iskolai rajzverseny

2.

A tanulók jelentkezése a központi írásbeli felvételi vizsgára közvetlenül a központi írásbeli felvételi vizsgát szervező intézménybe

3.

 

4.

Adventi vasárnap

5.

 

6.

Mikulás

7.

 

8.

 

9.

Mikulás –Party 17.00-19.00

Difer mérés elvégzése

10.

 

11.

 

12.

 

13.

 

14.

Vers- és prózamondó verseny 1-2. évfolyam

15.

Vers- és prózamondó verseny 3-4. évfolyam

16.

 

17.

 

18.

Gyerekek karácsonya Református templom

19.

 

20.

 

21.

Iskolai karácsonyi ünnepség

Osztálykarácsonyok

 

Kántálás 14.00

Tanári karácsony

 

(Magatartás-szorgalom értékelés)

 

 

 

22.

TÉLI SZÜNET

23.

TÉLI SZÜNET

24.

 

25.

 

26.

TÉLI SZÜNET

27.

TÉLI SZÜNET

28.

TÉLI SZÜNET

29.

TÉLI SZÜNET

30.

TÉLI SZÜNET

31.

 

 

nap

januári feladatok

1.

 

2.

TÉLI SZÜNET

3.

Első tanítási nap

4.

 

5.

 

6.

 

7.

 

8.

 

9.

5-8. évf. NETFIT felmérés megkezdése

 

 

Hangos olvasás felmérés 1. évfolyam

10.

 

11.

 

12.

 

13.

 

14.

 

15.

 

16.

 

17.

 

18.

 

19.

 

20.

Első félév vége

Magyar kultúra napja – rádiós megemlékezés

21.

 

10.00

Középiskolákban az általános felvételi eljárás kezdete.

Központi írásbeli felvételi vizsgák a 6 és 8 évfolyamos gimnáziumokban, továbbá a kilencedik évfolyamra,

 

22.

 

23.

Osztályozó értekezlet - alsó

24.

Osztályozó értekezlet - felső

25.

Angol nyelvtan verseny –felső tagozat

26.

 

27.

Bizonyítványok kiosztása

Klubnapközi – mozi

Tanári sportdélután

28.

 

29.

 

30.

Szülői értekezlet 1. évfolyamon

31.

 

14.00

Félévet lezáró nevelőtestületi értekezlet

 

Pótló központi írásbeli felvételi vizsgák a 6 és 8 évfolyamos gimnáziumokban, továbbá a kilencedik évfolyamra

 

Szülői értekezlet 2. évfolyamon

 

nap

februári feladatok

1.

Szülői értekezlet 3. évfolyamon

2.

Szülői értekezlet 4. évfolyamon

3.

Alsós farsang

Speciális tagozat farsang rendezvénye

Felsős farsang egyeztetés alapján

4.

 

5.

 

6.

Szülői értekezlet 8. évfolyamon

7.

Szülői értekezlet 7. évfolyamon

8.

Szülői értekezlet 6. évfolyamon

 

Biblia történetmondó verseny 14.30

9.

Szülői értekezlet 5. évfolyamon

10.

A központi írásbeli felvételi vizsgát szervező intézmények a Hivatal által meghatározott módon értesítik az írásbeli eredményéről a tanulókat.

11.

 

12.

 

13.

 

14.

 

15.

Nyelvtan-helyesírás vetélkedő alsó tagozaton

16.

 

17.

Zrínyi Ilona matematikaverseny 2. forduló

18.

 

19.

 

20.

 

21.

 

22.

SZMK értekezlet – bál előkészítése

 

Az általános iskola továbbítja a tanulói jelentkezési lapokat a középfokú iskoláknak, a tanulói

adatlapot a Hivatalnak. (A 6 és 8 évfolyamos gimnáziumba történő jelentkezésről a tanuló

közvetlenül is továbbíthatja a jelentkezési lapot a gimnáziumnak, a tanulói adatlapot

a Hivatalnak.

23.

 

24.

Tanári sportdélután

25.

 

26.

 

27.

Középiskolai szóbeli vizsgák az általános felvételi eljárás keretében március 14-ig

28.

Munkaértekezlet

(Magatartás-szorgalom értékelés)

 

 

nap

márciusi feladatok

1.

 

2.

 

3.

 

4.

 

5.

 

6.

Kimeneti mérés 4-8. évfolyamok –június 9-ig

7.

 

8.

 

9.

Iskolabemutató szülői értekezlet

10.

Játékos foglalkozás leendő elsősöknek előzetes döntés alapján

11.

 

12.

 

13.

2. Fogadóóra

14.

Március 15-i ünnepély

Hadijáték szervezése-felső tagozat

15.

Nemzeti ünnep

9.00 Koszorúzás, megemlékezés a Városi temetőben

16.

Pályaorientációs nap 

1. tanítás nélküli munkanap

 

17.

Báli nap munkanapcsere

18.

 

19.

 

20.

 

21.

A tanulói adatlapok módosításának lehetősége az általános iskolában

22.

A tanulói adatlapok módosításának lehetősége az általános iskolában

23.

 

24.

 

25.

Iskolai bál  - munkanap

26.

 

27.

 

28.

Munkaértekezlet

(Magatartás-szorgalom értékelés)

 

29.

Matematikaverseny 1. évfolyamon

 

Biológia verseny 5-8. évfolyamon

 

30.

 

31.

Tanári sportdélután

 

nap

áprilisi feladatok

1.

 

2.

Virágvasárnap- Református templom

3.

 

4.

Előkészítő óra –Határtalanul (nyertes pályázat esetén)

5.

 

6.

TAVASZI SZÜNET

7.

TAVASZI SZÜNET

8.

TAVASZI SZÜNET

9.

TAVASZI SZÜNET

10.

Húsvét hétfő

11.

TAVASZI SZÜNET

12.

Első tanítási nap

Költészet napja – rádiós megemlékezés

József Attila vetélkedő –helye József A Ált Iskola

13.

 

14.

Látogatás a Magyarság Házába/Határtalanul pr. nyertes pályázat esetén

 

Tankönyvrendelés végső leadása

15.

 

16.

 

17.

 

18.

Ki tud többet Nagy-Britanniáról? Angol nyelvi országismereti vetélkedő –felső tagozat

 

19.

Területi Vers-és prózamondó verseny

20.

Elsős beiratkozás

21.

Elsős beiratkozás

 

Tanári sportdélután

Értesítés a lehetséges bukásokról

22.

 

23.

 

24.

Határtalanul 7. évf. –ápr. 28-ig

(amennyiben nyertes lesz a pályázat)

25.

Munkaértekezlet

(Magatartás-szorgalom értékelés)

 

26.

Barátunk a könyv területi verseny

27.

 

28.

A felvételt hirdető középfokú iskolák megküldik a felvételről vagy az elutasításról szóló értesítést a jelentkezőknek és az általános iskoláknak

 

Klubnapközi - sportvetélkedő

29.

 

30.

 

 

nap

májusi feladatok

1.

Munka ünnepe

2.

3. Fogadóóra – behívásos

(A bukásra állókat kell hívni)

3.

 

4.

 

5.

Értékelő óra /Határtalanul pr. nyertes pályázat esetén

6.

 

7.

Anyák napja – Református templom

8.

Rendkívüli felvételi eljárást lehetősége a középiskolákban

 

Anyák napi ünnepségek osztálykeretben

9.

 

10.

 

11.

 

12.

 

13.

 

14.

 

15.

Hangos olvasás és szövegértés felmérés

16.

 

17.

 

18.

Áldozócsütörtök –Konfirmáció 18.00

19.

 

20.

 

21.

 

22.

Matematika felmérés 1. évfolyamon

23.

7.00 Ballagási megbeszélés

24.

 

25.

 

26.

Klubnapközi- aszfaltrajz

 

 

Tanári sportdélután

Év végén adható sportdíjak, jelölések, javaslatok leadása

27.

 

28.

Pünkösd vasárnap –Református templom

29.

Pünkösd hétfő

30.

Erdei iskola 4. évf. –június 2-ig

Munkaértekezlet, utána 8. évfolyam jutalmazó értekezlete

(Magatartás-szorgalom értékelés)

 

 

31.

Emlékezés a nemzeti összetartozás napja alkalmából rádiós műsor

és napi program

 

 

 

nap

júniusi feladatok

1.

Javaslat: Tanulmányi kirándulás 2.ig.nap

2.

Javaslat: Tanulmányi kirándulás 3.ig.nap

3.

 

4.

Nemzeti összetartozás napja Városi ünnepély

5.

 

6.

 

7.

 

8.

 

9.

Pedagógus sírok koszorúzása

10.

 

11.

Tanévzáró istentisztelet- Református templom

12.

14.00-tól Speciális tagozat osztályozó értekezlet

13.

14.00-tól Felső tagozat osztályozó értekezlet

14.

DÖK nap Bíró Sportnap 4.ig.nap

 utána:

Alsó tagozat osztályozó értekezlet

15.

Utolsó tanítási nap, Búcsúórák, Ballagás 18.00

 

16.

 

17.

 

18.

 

19.

 

20.

 

21.

Június 21-23. Beiratkozás a középfokú iskolákba.

22.

Tanévzáró ünnepély

23.

 

24.

Református osztályfőnökök kirándulása

25.

 

26.

 

27.

Tanévzáró nevelési értekezlet

28.

III. Bírós Tan-Erőpróba

29.

Nevelőtestületi kirándulás (29.  vagy 30.)

30.

Utolsó munkanap