Aktuális események 2022/2023

December 1.

- Iskolai rajzverseny

December 2.

- A tanulók jelentkezése a központi írásbeli
felvételi vizsgára közvetlenül a központi
írásbeli felvételi vizsgát szervező intézménybe

December 4.

- Adventi vasárnap

December 6.

- Mikulás

December 8.

- Bolhapiac 14.00-15.00-ig

December 9.

- Difer mérés elvégzése

December 14.

- Vers- és prózamondó verseny 1-2.évfolyam

- Iskolai rajzverseny-leadási határideje

December 15.

- Vers- és prózamondó verseny 3-4.évfolyam

December 16.

- Pest megyei Rendőrkapitányság
előadása: Közlekedésbiztonság -felső
tagozat 11-es terem, 12.50-13.35

- Ismeretterjesztő előadás - 11-es
terem, 14.00-15.00

December 18.

- Gyerekek karácsonya Református templom

December 20.

- Magatartás és szorgalom értékelés -
osztályfőnök értékel

-Mikulás - Party 15.00-17.00

December 21.

- Iskolai karácsonyi ünnepség
Osztálykarácsonyok

- Kántálás 14.00
Tanári karácsony 17.00

December 22-23.

-Téli szünet

December 26-30.

-Téli szünet

Aktuális események 2022/2023

Aktuális álláshirdetések - megtekintés

Titkárság nyitvatartás
Hétfő: 7:30 - 12:00
Kedd: -
Szerda: 7:30 - 12:00
Csütörtök: 7:30 - 16:00
Péntek: 7:30 - 12:00
(12:00-12:30 ebédszünet)

 

 

Digitális segédanyagok:

 

FELMÉRÉS

Számos

Egér mozgatása

Bal klikk

Jobb klikk

Húzás

Dupla katt

Billentyűk

Videokos

Pontok összekötése

Színező

Puzzle

Napközis csoportok 2021/2022

 

Csoport Napközis nevelő Csoportösszetétel Teremszám
1. csoport

Némethné Mayer Krisztina
Nagyné Kondri Irén

1.a Petőfi úti épület
2. csoport

Niedermayer Ágnes

1.b Petőfi úti épület
3. csoport

Némethné Mayer Krisztina
Rituper Csilla

1.c Petőfi úti épület
4. csoport

Orosz Ida

2.a 3. terem
5. csoport Takács Beáta 2.b 4. terem
6. csoport Radva Péter Béláné 2.c 2. terem
7. csoport

Komáromi Klára

2.d 1. terem
8. csoport

Cseh Józsefné
Jassóné Tóth Angéla

3.a 21. terem
9. csoport Zsinkin Noémi
Pákay Andrea
3.b 20. terem
10. csoport Molnárné Németh Erzsébet
Eisenbacherné Németh Aranka
3.c 27. terem
11. csoport

Ignácz Mária
Gortváné Tőzsér Anita

3.d 26. terem
12. csoport

Ulveczki Annamária
Nagy Ádám

4.a,4.d 7. terem
13. csoport

Debreceniné Bereczki Katalin

4.b,4.c 8. terem