Aktuális események 2019/2020

11.12. Fogászati verseny -felső tagozat

11.13. S. Becz Pál nyelvi városi verseny

11.14. Bíró Lajos vetélkedő -felső tagozat

11.14. Bíró Lajos emlékfutás

Aktuális események 2019/2020

11.18. DÖK közgyűlés

11.20. Népdaléneklő verseny -felső tagozat

11.21. AdyMatek Matematika Verseny,
6-7-8. évf. Ráckeve

Aktuális események 2019/2020

11.23. 16:00
Jótékonysági est

11.29. Kistérségi matematika verseny, 3-4. és 7-8. évf.
Taksony

11.29. Klubnapközi

 

Alkalmazottaink

a 2019/2020. tanévnek megfelelően.

Az egyéni fogadóórák rendje itt található.

 

  Név Végzettség
  Noseda Tibor Pál igazgató, testnevelés szakos tanár
  Gerencsér Ágnes igazgatóhelyettes, történelem-földrajz szakos tanár
  Gortváné Tőzsér Anita igazgatóhelyettes, tanító
  Vas János igazgatóhelyettes, matematika-testnevelés szakos tanár
     
  Ács Zsuzsanna ének-zene, magyar nyelv és irodalom szakos tanár
  Ambrózi Ibolya matematika szakos tanár
  Bakóczi-Szűcs Imre tanító
  Balla Nóra tanító
  Bán Anikó tanító
  Barváné Schuszter Ildikó matematika-fizika szakos tanár
  Becz Jánosné tanító
  Beczné Fábián Ildikó fejlesztő pedagógus, gyógypedagógus
  Berecz Lászlóné matematika-informatika-technika szakos tanár
  Bernátné Pflum Erika tanító
  Bodó Judit magyar nyelv és irodalom, könyvtár szakos tanár
  Bogenfürst Erika Anna magyar nyelv és irodalom szakos tanár, fejlesztő pedagógus
  Csapóné Horváth Erika gyógypedagógus
  Cseh Józsefné tanító
  Deák Ferencné angol szakos tanár
  Debreceniné Bereczki Katalin tanító, biológia-etika szakos tanár
  Demes Kristóf földrajz-biológia szakos tanár
  Eisenbacherné Németh Aranka tanító
  Farkas Eszter magyar nyelv és irodalom szakos tanár
  Farkas Judit Eleonóra tanító
  Fazekas-Verba Marietta tanitó
  Fodor Zsófia angol-francia szakos tanár
  Gombos Katalin tanító
  Gulyásné Trangóni Marianna történelem-magyar szakos szakos tanár
  Hanácsek Lászlóné tanító
  Horváth Veronika gyógypedagógus
  Ignácz Mária tanító
  Jakabné Galambos Mária gyógypedagógus, tanító
  Jasku Barbara  
  Jassóné Tóth Angéla tanító
  Kellner Máté testnevelés-történelem szakos tanár
  Kónya Szabolcs testnevelés szakos tanár
  Kovács Dóra tanító
  Kurucz István tanító, történelem szakos tanár
  Láposi-Szabó Éva testnevelés szakos tanár
  Macher Vera angol szakos tanár
  Magyar Pál történelem szakos tanár
  Maxim-Gyikó Erzsébet Franciska matematika-informatika szakos tanár
  Molnárné Németh Erzsébet tanító
  Mucsi László tanító, földrajz-ének szakos tanár
  Nagy Ádám József tanító
  Nagyné Kondri Irén tanító, hitoktató
  Némethné Mayer Krisztina tanító
  Onyutha Judit angol szakos tanár
  Orosz Ida Katalin tanító
  Pákay Andrea tanító
  Palugyai Lívia magyar-történelem szakos tanár
  Radva Péter Béláné tanító
  Rákóczi Gáborné tanító
  Rituper Csilla tanító
  Ruckel Józsefné tanító
  Simonyi Tiborné testnevlés-orosz szakos tanár
  Szilágyi Erzsébet matematika-informatika-fizika szakos tanár
  Szöllősiné Fáskerty Éva biológia-egészségtan szakos tanár
  Szűcs Dániel testnevelés-fizika szakos tanár
  Takács Beáta tanító
  Tari Enikő fizika-kémia-technika szakos tanár
  Tóth Béláné tanító
  Tóth Zsámboki Éva angol nyelv szakos tanár
  Ulveczki Annamária tanító
  Várkonyi Krisztina matematika-informatika szakos tanár
  Veréb Veronika rajz szakos tanár
  Veres István testnevelés szakos tanár
     
  Banicz-Olsson Adrienne pedagógiai asszisztens
  Borsiné Budai Mónika gyógypedagógiai asszisztens
  Ender Ibolya Klára pedagógiai asszisztens
  Fintáné Tarsoly Andrea pedagógiai asszisztens
  Kiss Mónika iskolatitkár
  Mészáros-Gulyás Borbála rendszergazda
  Sándor Zoltánné pedagógiai asszisztens
  Szabó Mária Katalin laboráns
  Szalai Emese könyvtáros
  Tóth Erika iskolatitkár
     
  Molnárné Ruff Brigitta iskolapszichológus  
  Kálmán Eszter védőnő