Aktuális események 2017/2018

09.27. - Papírgyűjtés 7:00-16:00-ig

09.27. - Benedek Elek Mesemondó verseny alsó tagozat

09.28. - Benedek Elek Mesemondó  verseny felső tagozat

Aktuális események 2017/2018

09.28. - Bibliai történetmondó háziverseny 14:30-tól

10.06. - Aradi vértanúk napja iskolai rádiós megemlékezés

10.06. - Városi ünnepség és koszorúzás 11:00-tól, DÖK szervezés

Aktuális események 2017/2018

10.11. - Biblia ismereti verseny

10.13. - Bólyai matematika verseny 4. forduló

10.16. - Fogadóóra 16:00-18:00-ig

 

Alkalmazottaink

Frissítés alatt a 2017/2018. tanévnek megfelelően!

 

  Név Végzettség Egyéni fogadóóra
1. Noseda Tibor Pál igazgató, testnevelés szakos tanár Csütörtök 1. óra
2. Gerencsér Ágnes igazgatóhelyettes, történelem-földrajz szakos tanár Kedd 1. óra
3. Gortváné Tőzsér Anita igazgatóhelyettes, tanító Szerda 1. óra
4. Vas János igazgatóhelyettes, matematika-testnevelés szakos tanár Szerda 1. óra
       
5. Ács Zsuzsanna ének-zene, magyar nyelv és irodalom szakos tanár Szerda 2. óra
6. Áschinné Török Zsuzsanna tanító Hétfő 4. óra
7. Bakóczi-Szűcs Imre tanító Csütörtök 3. óra
8. Bán Anikó tanító Csütörtök 1. óra
9. Barta Annamária fizika-kémia szakos tanár Hétfő 4. óra
10. Barváné Schuszter Ildikó matematika-fizika szakos tanár Kedd 3. óra
11. Becz Jánosné tanító Csütörtök 2. óra
12. Beczné Fábián Ildikó fejlesztő pedagógus, gyógypedagógus  
13. Berecz Lászlóné matematika-informatika-technika szakos tanár Szerda 5. óra
14. Bernátné Pflum Erika tanító Kedd 2. óra
15. Bertáné Palatics Mária testnevelés szakos tanár Szerda 5. óra
16. Bodó Judit magyar nyelv és irodalom, könyvtár szakos tanár Hétfő 2. óra
17. Bogenfürst Erika Anna magyar nyelv és irodalom szakos tanár, fejlesztő pedagógus Szerda 2. óra
18. Csapóné Horváth Erika gyógypedagógus Hétfő 14:30-15:15
19. Debreceniné Bereczki Katalin tanító, biológia-etika szakos tanár Kedd 5. óra
20. Demes Kristóf földrajz-biológia szakos tanár Szerda 4. óra
21. Eisenbacherné Németh Aranka tanító Kedd 4. óra
22. Engelhardtné Kálmán Éva német szakos tanár Hétfő 2. óra
23. Farkas Eszter magyar nyelv és irodalom szakos tanár Péntek 3. óra
24. Farkas Judit Eleonóra tanító Kedd 3. óra
25. Fodor Zsófia angol-francia szakos tanár Kedd 2. óra
26. Győrfi Gabriella Enikő tanító Péntek 2. óra
27. Hanácsek Lászlóné tanító Szerda 3. óra
28. Hegedűs Ágnes angol nyelv szakos tanár, tanító, hitoktató Hétfő 4. óra
29. Horváth Veronika gyógypedagógus Csütörtök 14:00-14:45
30. Ignácz Mária tanító Csütörtök 2. óra
31. Jakabné Galambos Mária gyógypedagógus, tanító Hétfő 6. óra
32. Jassóné Tóth Angéla tanító Péntek 2. óra
33. Kellner Máté testnevelés-történelem szakos tanár Csütörtök 2. óra
34. Kovács Dóra tanító Péntek 3. óra
35. Kovács István Ákos magyar-történelem szakos tanár Csütörtök 3. óra
36. Kurucz István tanító, történelem szakos tanár Hétfő 3. óra
37. Láposi-Szabó Éva testnevelés szakos tanár Péntek 4. óra
38. Magyar Pál történelem szakos tanár Csütörtök 3. óra
39. Marosi Ildikó matek szakos tanár Szerda 2. óra
40. Maxim-Gyikó Erzsébet Franciska matematika-informatika szakos tanár Hétfő 5. óra
41. Nagy Ádám József tanító Hétfő 3. óra
42. Nagyné Kondri Irén tanító, hitoktató Hétfő 2. óra
43. Némethné Mayer Krisztina tanító Hétfő 4. óra
44. Orosz Ida Katalin tanító Péntek 2. óra
45. Pákay Andrea tanító Hétfő 4. óra
46. Radva Péter Béláné tanító Hétfő 5. óra
47. Rákóczi Gáborné tanító Hétfő 3. óra
48. Rituper Csilla tanító Kedd 4. óra
49. Ruckel Józsefné tanító Hétfő 3. óra
50. Szabóné Juhász Margit tanító, biológia szakos tanár Kedd 4. óra
51. Szilágyi Erzsébet matematika-informatika-fizika szakos tanár Kedd 5. óra
52. Szöllősiné Fáskerty Éva biológia-egészségtan szakos tanár Hétfő 2. óra
53. Szűcs Dániel testnevelés-fizika szakos tanár Hétfő 3. óra
54. Takács Beáta tanító Csütörtök 5. óra
55. Tari Enikő fizika-kémia-technika szakos tanár Kedd 5. óra
56. Tikné Gál Anett tanító, fejlesztő, történelem szakos tanár Péntek 4. óra
57. Tóth Béláné tanító Szerda 4. óra
58. Tóth Zsámboki Tiborné angol nyelv szakos tanár Szerda 4. óra
59. Ulveczki Annamária tanító Szerda 4. óra
60. Várkonyi Krisztina matematika-informatika szakos tanár Csütörtök 4. óra
61. Veréb Veronika rajz szakos tanár Hétfő 3. óra
62. Veres István testnevelés szakos tanár Hétfő 1. óra
       
63. Borsiné Budai Mónika gyógypedagógiai asszisztens  
64. Csikós Gábor iskolapszichológus  
65. Dobos Tímea pedagógiai asszisztens  
66. Ender Ibolya Klára pedagógiai asszisztens  
67. Herczegfalviné Dublinszki Katalin iskolatitkár  
68. Kiss Mónika iskolatitkár  
69. Sándor Zoltánné pedagógiai asszisztens  
70. Schilling Zoltán rendszergazda  
71. Szabó Mária Katalin laboráns  
72. Szalai Emese könyvtáros  
       
73. Kálmán Eszter védőnő