Aktuális események 2022/2023

November 14-21.
-Bíró hét
   1.óra megnyitó
   5.óra Bíró futás
-14:00
  S. Becz Pál nyelvi vetélkedő
-Bementi mérés: 5.a, 5.b

November 15.
-Bemeneti mérés: 5.c, 5.d
-14:15
  Fogászati és egészséges
  táplálkozás vetélkedő

November 16-17.
-8:00-16:00
  Ásványkiállítás

November 16.
-14:00
  Területi népdaléneklő verseny
  helyszíne: tornaterem

November 17.
-14:15
  Bíró Lajos vetélkedő

November 18.
-9:00
  Bíró röplabda kupa 

November 19.
-16:00
  Jótékonysági est
  Református templomban

November 21.
-14:00
  DÖK gyűlés 2-8.évf.
  helyszín: 11. terem
-16:00-18:00
  Fogadóóra

November 22.
-14:00
  Simonyi helyesírási verseny
  Felső tagozat

Aktuális események 2022/2023

Aktuális álláshirdetések - megtekintés

Titkárság nyitvatartás
Hétfő: 7:30 - 12:00
Kedd: -
Szerda: 7:30 - 12:00
Csütörtök: 7:30 - 16:00
Péntek: 7:30 - 12:00
(12:00-12:30 ebédszünet)

 

 

Digitális segédanyagok:

 

FELMÉRÉS

Számos

Egér mozgatása

Bal klikk

Jobb klikk

Húzás

Dupla katt

Billentyűk

Videokos

Pontok összekötése

Színező

Puzzle

Egyéni fogadóórák rendje

a 2021/2022. tanévnek megfelelően

 

Név Végzettség Egyéni fogadóóra
Noseda Tibor Pál igazgató, testnevelés szakos tanár  szerda 1. óra
Gerencsér Ágnes igazgatóhelyettes, történelem-földrajz szakos tanár  szerda 2. óra
Gortváné Tőzsér Anita igazgatóhelyettes, tanító  szerda 1. óra
Vas János igazgatóhelyettes, matematika-testnevelés szakos tanár  péntek 1. óra
     
Ács Zsuzsanna ének-zene, magyar nyelv és irodalom szakos tanár  péntek 1. óra
Balla Nóra tanító  csütörtök 2. óra
Bán Anikó tanító  kedd 5. óra
Barna Edina Marianna magyar nyelv és irodalom, könyvtár szakos tanár  
Barváné Schuszter Ildikó matematika-fizika szakos tanár  csütörtök 5. óra
Beczné Fábián Ildikó fejlesztő pedagógus, gyógypedagógus  kedd 7. óra
Berecz Lászlóné matematika-informatika-technika szakos tanár  hétfő 4. óra
Berényi Zoltánné gyógypedagógus  szerda 3. óra
Bernátné Pflum Erika tanító  hétfő 3. óra
Bodó Judit magyar nyelv és irodalom, könyvtár szakos tanár  szerda 3. óra
Bogenfürst Erika Anna magyar nyelv és irodalom szakos tanár, fejlesztő pedagógus  kedd 2. óra
Csapóné Horváth Erika gyógypedagógus  kedd 6. óra
Cseh Józsefné tanító  
Deák Ferencné angol szakos tanár  péntek 5. óra
Debreceniné Bereczki Katalin tanító, biológia-etika szakos tanár  szerda 5. óra
Eisenbacherné Németh Aranka tanító  kedd 5. óra
Fazekas-Verba Marietta tanitó  hétfő 3. óra
Fodor Zsófia angol-francia szakos tanár  hétfő 5. óra
Gombos Katalin tanító  szerda 3. óra
Gulyásné Trangoni Marianna magyar nyelv és irodalom, történelem szakos tanár  kedd 3. óra
Gyulai Magdolna magyar szakos tanár  szerda 3. óra
Hanácsek Lászlóné tanító  csütörtök 2. óra
Holczerné Burgetti Mónika matematika szakos tanár  kedd 2. óra
Ignácz Mária tanító  csütörtök 3. óra
Jakabné Galambos Mária gyógypedagógus, tanító  szerda 3. óra
Jassóné Tóth Angéla tanító  csütörtök 3. óra
Kellner Máté testnevelés-történelem szakos tanár  hétfő 5. óra
Komárom Klára tanító  szerda 4. óra
Kónya Szabolcs testnevelés szakos tanár  hétfő 4. óra
Kurucz István tanító, történelem szakos tanár  péntek 1. óra
Láposi-Szabó Éva testnevelés szakos tanár  hétfő 6. óra
Macher Vera angol szakos tanár  kedd 4. óra
Magyar Pál történelem szakos tanár  csütörtök 2. óra
Maxim-Gyikó Erzsébet Franciska matematika-informatika szakos tanár  kedd 5. óra
Molnárné Németh Erzsébet tanító  hétfő 16:00-16:30
Nagy Ádám József tanító  hétfő 1. óra
Nagyné Kondri Irén tanító, hitoktató  hétfő 1. óra
Némethné Mayer Krisztina tanító  hétfő 3. óra
Niedermayer Ágnes tanító  kedd 5. óra
Onyutha Judit angol szakos tanár  kedd 3. óra
Orosz Ida Katalin tanító  csütörtök 5. óra
Pákay Andrea tanító  csütörtök 2. óra
Pál Erika Mária földrajz, biológia szakos tanár  péntek 13:35-től
Radva Péter Béláné tanító  péntek 4. óra
Rákóczi Gáborné tanító  csütörtök 5. óra
Rituper Csilla tanító  kedd 3. óra
Szendrői Zsófia tanító, testnevelés szakos tanár  szerda 4. óra
Szilágyi Erzsébet matematika-informatika-fizika szakos tanár  kedd 2. óra
Szöllősiné Fáskerty Éva biológia-egészségtan szakos tanár  kedd 2. óra
Szűcs Dániel testnevelés-fizika szakos tanár  szerda 4. óra
Takács Beáta tanító  péntek 4. óra
Tari Enikő fizika-kémia-technika szakos tanár  péntek 2. óra
Tóth Béláné tanító  kedd 4. óra
Tóth Zsámboki Éva angol nyelv szakos tanár  hétfő 2. óra
Ulveczki Annamária tanító  hétfő 3. óra
Várkonyi Krisztina matematika-informatika szakos tanár  csütörtök 6. óra
Veréb Veronika rajz szakos tanár  csütörtök 6. óra
Veres István testnevelés szakos tanár  hétfő 4. óra
Zsinkin Noémi matematika-informatika szakos tanár  csütörtök 4. óra