09.17.
09.17.
Tanév eleji felmérésék:Hangos olvasás,
szövegértés, helyesírás
-felső tagozaton a hét folyamán

09.18.
Bolyai versenyre nevezés
09.21.
Klubnapközi-Benedek Elek mese feldolgozása
09.25.
Nevelőtestületi értekezlet
Magatartás – Szorgalom értékelése

09.28.
Városi Sportnap –rendhagyó órarend

Benedek Elek Mesemondó verseny

A 2016. szeptember 28-án megrendezésre került Benedek Elek Mesemondó Versenyen iskolánk alsó tagozatos tanulói is részt vettek. A versenyen egy Benedek Elek által írt, vagy általa gyűjtött könyv alakban is megjelent mesét lehetett előadni. Sebők Boglákra 4.d osztályos tanuló korcsoportjában megnyerte a versenyt. Becz Nikoletta 1.a, Boross Kamilla 3.a, Boross Bertalan 4. a osztályos tanulók szintén szerepeltek a versenyen. A versenyhez kapcsolódó rajzpályázaton Sebők Boglárka 4.d osztályos tanuló 1. helyezést ért el. Gratulálunk! Szeptember 29- én rendezték meg a felső tagozatos diákok számára meghirdetett Városi Benedek Elek Mesemondó Versenyt. Iskolánkat Boross Lehel 6/a, Szűcs Zsófia 6/b, Biczó Máté és Hanyecz Regina 6/d , Gyimóthy Orsolya 7/a osztályos tanuló képviselte. A zsűrizésben Farkas Eszter tanárnő vett részt. Helyezést nem értünk el, de a színvonalas versenyben jól teljesítettek a Mieink is. Köszönjük a részvételt!