04.15. Matekguru matematikaverseny 8. évfolyam

04.26. Klubnapközi-Mozilátogatás
Föld napja vetélkedő

04.30. Értesítések a lehetséges bukásokról
Középfokú  iskolák értesítése  a felvételről vagy elutasításról az általános iskoláknak és a jelentkezőknek

Cipősdoboz

Jótékonysági  játék: Cipős doboz akció

A Lakihegy Rádió felhívására az iskolák feladata az volt, hogy cipős dobozba gyűjtsenek össze annyi ajándékot a rászoruló gyermekeknek, amennyit tudnak. A dobozok eljuttatását a családsegítő szolgálat végezte.    A nyeremény a Rádió által készített vándorkupa volt, s minden iskola oklevelet kapott.
A játék ideje alatt rövid riport is készült Noseda Tibor intézményvezetővel. A diákok részéről Szalkay Márta, Rónai Ádám és Tóth Botond 8.a osztályos tanulók nyilatkoztak a felajánlásról, ünnepről, jótékonysági tevékenységükről.
A Rádió SPOT-okat is készített, melyek a játék indulásától kezdve hallhatóak a Lakihegy Rádióban.

A mi iskolánk 115 dobozt gyűjtött össze, mellyel a VII. helyet szereztük meg.

Köszönet érte a lelkes szülőknek, diákoknak, osztályfőnököknek. Köszönjük!