04.26. Klubnapközi-Mozilátogatás
Föld napja vetélkedő
04.30. Értesítések a lehetséges bukásokról
Középfokú  iskolák értesítése  a felvételről vagy elutasításról az általános iskoláknak és a jelentkezőknek

Karácsonyi műsor 2016.12.20.

Idén a 7.b osztály készült egy több szempontból rendhagyó műsorral  az iskola diákjai és tanárai részére, karácsony alkalmával. A felkészülés során az osztály egy emberként dolgozott azon, hogy egy csodálatos műsor szülessen. Mind a megjelenés, mind a tartalom más volt az eddigi műsorokhoz képest.

A kerettörténet egy hétköznapi család december 24-éjének pillanatait mutatja be. A történet fő mondandójára a nagymama és a gyerekek közti beszélgetések során derül fény. A nagymama elmeséli a kis Jézus történetét, majd rávilágít unokáinak arra, hogy számára mik az igazán fontos dolgok karácsonykor. Hogy neki nem az ajándék, hanem a szeretet, a barátság, a bizalom, a szerelem, az önzetlenség, a hála és az összetartozás azok a dolgok, amik igazán számítanak.

Mind ezt, árnyjáték formájában mutatták be a gyerekek, csodálatos és mindent elmondó dalok kíséretében.

A 7. b osztály ezzel az érzelmekkel teli műsorral kívánt áldott ünnepeket az iskola tanulóinak és tanárainak.