09.24-28. Határtalanul program megvalósítása

10.04. Okt. 6-i rádiós megemlékezés az Aradi vértanúk emlékére

10.11. Bolyai matematika csapatverseny

Aktuális események 2019/20

Tájékoztató az iskolai bállal kapcsolatban

A bál a teljes iskolai közösségünk rendezvénye.

A jegy árusítása február 26-tól kezdődik, és addig tart, amíg a jegyek el nem fogynak, de legkésőbb március 9-én 12 óráig.

Árak:
Műsoros belépő (14 éves kortól): 1000 Ft
Belépő vacsorával felnőtteknek: 5000 Ft
Belépő vacsorával gyermeknek (14 éves korig): 4000 Ft
Belépő vacsorával gyermeknek 2 terítékkel: 5000 Ft
Tombolajegy: 200 Ft (a rendezvény ideje alatt vásárolható)

A csarnok korlátozott befogadó képessége és a fokozott érdeklődésre való tekintettel kérjük Önöket, hogy szűk családjuk számára vásároljanak vacsorajegyet. Az árusítás első hetében minden gyermek csak a saját évfolyamán, illetve tagozatán (felső tagozat) vásárolhat vacsorajegyet.
Kérjük, a műsoros belépőjegyet lehetőség szerint előre vásárolják meg, ezzel is elkerülve a belépéskor tapasztalt sorban állást, várakozást.

• A bál lebonyolítását 6 fős biztonsági szolgálat segíti.
  • A vacsorajeggyel rendelkező vendégeink a belépéskor karszalagot kapnak.
  • Kiskorúak 21 óra után csak szüleik felügyeletével tartózkodhatnak a rendezvényen. Ettől az időponttól a szülő felügyeli gyermekét, ő felel a viselkedéséért, az esetleges károkozásért.
  • Azok a gyerekek, akik szereplés után hazamennek, egyeztessenek a pedagógussal, hogy egyedül hazamehetnek-e, vagy jönnek értük. 21 óráig el kell hagyniuk a csarnokot!
  • Az 1000 Ft-os jegy a műsor megtekintésére jogosít. A vacsorán és a mulatságon a vacsorajeggyel rendelkező vendégek vehetnek részt.
  • Az öltözőhelyiségek 21 órakor bezárásra kerülnek. Kérjük, hogy addig a gyerekek holmiját vigyék el!
  • Az ingyenes ruhatár egész este rendelkezésre áll, lesz ruhatáros. Kérjük, hogy kabátjaikat itt helyezzék el!
  • Kérjük, hogy az öltözőkben és az öltözői folyosókon csak azok a szülők tartózkodjanak, akik – a pedagógussal egyeztetve - segítik az osztályt. A szereplés után az előtérbe kikísérik a gyerekeket.
  • A műsorra érkező vendégek a lelátókról nézhetik és fotózhatják a fellépőket. A küzdőtéren csak a vacsoravendégek és a szereplők tartózkodhatnak.
  • A 18 órakor kezdődő rendezvényre 17 órától lehet érkezni. Kérjük, a pontos kezdés érdekében, időben foglalják el helyeiket!
  • A büfé az emeleten és a földszinten is a vendégek rendelkezésére áll.
  • A mozgáskorlátozott vendégeink részvételüket szíveskedjenek előre jelezni!
  • A helyszínen 18.00 - 24.00 óráig orvosi ügyelet áll rendelkezésre.
  • Felhívjuk figyelmüket, hogy a hatályos gyermekvédelmi törvény értelmében kiskorúaknak alkoholt fogyasztani és dohányozni tilos!