09.17.
09.17.
Tanév eleji felmérésék:Hangos olvasás,
szövegértés, helyesírás
-felső tagozaton a hét folyamán

09.18.
Bolyai versenyre nevezés
09.21.
Klubnapközi-Benedek Elek mese feldolgozása
09.25.
Nevelőtestületi értekezlet
Magatartás – Szorgalom értékelése

09.28.
Városi Sportnap –rendhagyó órarend

Tájékoztatás ballagó diákjaink szülei részére

A 2017/2018. tanév ballagási ünnepsége 2018. június 15-én pénteken 18.00 órakor kezdődik. Helyszíne: az iskola udvara.

Ballagó diákjainknak 17:30 és 17:40 között kell beérkeznie a terembe:

• 8.a:  12-es terem
  • 8.b:  13-es terem
  • 8.c:  37 -es terem

Kérjük, hogy diákjaink az alkalomhoz illő, szolid ünnepi öltözetben jelenjenek meg (fehér blúz illetve ing, fekete alj illetve nadrág) és viseljék iskolánk egyen sálát illetve nyakkendőjét.

A hozzátartozókat az udvaron 17:30-tól tudjuk fogadni. Megközelítése az oldalbejáraton illetve a Dr. Lengyel Lajos utca felöli kapun keresztül lehetséges. Babakocsival és kerekesszékkel is a Dr. Lengyel Lajos utca felöl közelíthető meg az udvar.

A ballagó gyermekeket az ünnepég teljes egésze alatt iskolánk fotósa fényképezi, de az osztályok megállapodása alapján osztályonként 2-2 szülő az épületben is fotózhatja, filmezheti őket.

Önök az udvarra való kiérkezéskor tudják a diákokat fotózni, amelyre biztosítunk időt az ünnepély megkezdése előtt.
(Az ünnepi műsor alatt kérjük, ezzel ne zavarják a szereplőket.)

Az udvaron történő elhelyezkedéskor kérjük, tartsák szabadon a ballagók helyét. Vendégeink számára csak korlátozott számban tudunk ülőhelyet biztosítani, ezért elsősorban a rászorulókat engedjék leülni.

Diákjaink a virágokat a szülőktől, vendégektől az udvaron a műsor befejezése után vehetik át, erre szintén lehetőséget és időt biztosítunk.

Az ünnepély végén először az osztályok hagyják el az udvart a színpad melletti oldalsó bejáraton, és felmennek feldíszített termeikbe.

A ballagást követő napokban Kántor Lászlóné fényképész üzletében meg lehet tekinteni az általa készített fényképeket, amelyek ott megvásárolhatók lesznek.

Szeretettel várunk minden kedves vendéget:

a Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola Nevelőtestülete

2018. június 1.