05.6-17. Rendkívüli felvételi eljárás a középiskolákban

05.24-25. Horgásztábor

Tájékoztató a tankönyvosztásról

Tisztelt szülők!

A tankönyveket minden tanuló ingyen kapja részben saját, részben könyvtári példányként.
Az 1-2. évfolyamon minden könyv saját példány.

A tankönyveket szeptember 3-án osztjuk ki, az alábbiak szerint.
1.    Az elsősök könyveit szeptember 3-án, szülői értekezleten a szülők veszik át. Az átvételt a megfelelő nyomtatványon az aláírásukkal igazolják.
2.    2-8. évfolyamon szeptember 3-án a gyerekeknek osztjuk ki a könyveket. Itt a tanulók írják alá az Átvételi jegyzőkönyvet.
3.    Könyvtári tankönyveket 3-8. évfolyamon osztunk, szintén az első tanítási napon. A tanulók aláírásukkal igazolják a könyvek átvételét. A könyvtári tankönyveket év végén megfelelő állapotban vissza kell adni.

Új tanulók
1.    Azoknak a tanulóknak, akik június 28-ig beiratkoztak iskolánkba, megérkeztek a tankönyveik.
2.    Azoknak a tanulóknak, akik június 28. után iratkoztak be, a pótrendelés során tudjuk megrendelni a könyveket. Ezek kiszállítása szeptember 25. után várható.

Távozott tanulók
Az iskolánkból kiiratkozott tanulóknak nincsen semmi tennivalójuk a tankönyvekkel kapcsolatban.
Amennyiben szeretnék megvásárolni gyermekük számára a tankönyveket, vagy egyéb tankönyvekre is szükség lenne, akkor a KELLO-nál többféle módon is lehetőség nyílik a kiadványok beszerzésére. A KELLO az év nagy részében fogadja és teljesíti a megrendeléseket webshop-on keresztül (webshop.kello.hu), valamint a Kódex Tankönyvcentrumban (1054 Budapest, Honvéd u. 5.).

Szigetszentmiklós, 2018. augusztus 27.

Noseda Tibor                        Bán Anikó
    intézményvezető                    tankönyvfelelős