09.24-28. Határtalanul program megvalósítása

10.11. Bolyai matematika csapatverseny

Étkeztetés

Tisztelt Szülők!

A 2019/20-as tanévre az étkeztetésről szóló tájékoztató az alábbiakban olvasható:

Étkezés igénylése:
A szülő minden esetben köteles kitölteni az étkezést igénylő lapot.
A kedvezményeket csak az alábbi esetekben tudjuk érvényesíteni:
- 50% 3 gyermek: A szülő által kitöltött,aláírt nyilatkozat.(honlapról letölthető,gazdasági irodában kérhető).
- 50% Tartós beteg: Csak szakorvos által kiadott igazolás.
- 100% GYVK: csak érvényes gyermekvédelmi határozattal.
- Nevelt gyerek: nevelésbe vételi határozat.

A tanév kezdetekor csak szeptember első hetében van lehetőség az étkezés igénylésére, azoknak akik azt elmulasztották. Minden további hónapban, csak a következő hónap elsejétől lehetséges. Kivétel ez alól, ha az iskolából való kiiratkozás hónap közben történik. A hónap utolsó napján  a nem fizetők számlája stornózva, étkezési igénye törölve lesz.
Hiányzás esetén lemondási lehetőség a következő naptól van, amennyiben előtte nap reggel 8-ig jelzésre kerül az alábbi telefonszámon: 0624-515480/101 vagy e-mail címen: birolaj.etkezesicsekk@gmail.com. Az étkezés lemondása a szülő kötelessége.
A le nem mondott étkezési napokat a szülő köteles kifizetni.

Számlák, csekkek kiállítása: Tárgyhónap előtti hónap 05-10-ig.
Fizetési határidő: Tárgyhónap előtti hónap 20-23-ig.

Ebéd:
Kizárólag ebédlőben történő elfogyasztására 11:30-tól 14:00-ig.
Repeta: Az étkezési idő lejáratát követő 15 percben (14:15-ig).

Csak az veheti igénybe az étkezést, akinek érvényes rendelése van az adott napra, és kártyával rendelkezik. Vagy ennek hiányában a gazdasági ügyintéző által kiadott igazolással lehetséges.
Az első ebédkártya ingyenes. Rongálódás elvesztés esetén ennek pótlása 1000 ft/db, melyet a gazdasági ügyintézőnél igényelhetnek a szülők. Tanév végén, másik iskolába távozás esetén és végleges lemondás esetén is kötelező a kártyák visszaszolgáltatása.

A tálalókonyhára és az étkezőbe idegen étel bevitele nem engedélyezett, kivéve szakorvos által igazolt speciális, diétás étel esetén, amelyet a szolgáltató nem tud biztosítani.
- A nem szolgáltató által kiszállított étel melegítésére használt mikrohullámú sütő az ebédlő területén nem helyezhető ki.
- Idegen étel elfogyasztásához a konyháról evőeszköz nem kérhető.
- A konyhai személyzet csak egész adagot tálalhat.