Aktuális események 2020/2021

12.07. - Fogadóóra alsó tagozaton az osztályfőnök tájékoztatása alapján, felsőben a kihirdetett beosztás szerint

Aktuális események 2020/2021

12.12. - Munkanap – csütörtöki órarend szerinti 4 rövidített tanóra, tanításnak 11:05-kor van vége

Aktuális események 2020/2021

12.18. - Téli szünet előtti utolsó tanítási nap – 4 tanóra kerül megtartásra, 11:45-kor van vége a tanításnak

Külföldi tartózkodás

Tisztelt Szülők!

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma intézkedési tervet adott ki a 2020/2021. tanévben a köznevelési intézményekben a járványügyi készenlét idején alkalmazandó eljárásrendről. Az eljárásrend 2.1. pontja alapján a nevelési-oktatási intézményeket kizárólag egészséges, tüneteket nem mutató gyermek, tanuló látogathatja.
Az intézkedési terv betartása és esetleges járványhelyzet kialakulásának megelőzése érdekében lényeges szempont, ezért vizsgálni szükséges, hogy az intézményt látogató gyermeke a 2020/2021. tanév megkezdése előtti két hétben tartózkodott-e olyan országban, amelynek besorolása sárga vagy piros.
Kérem, hogy erről az alábbi nyilatkozatban szíveskedjék tájékoztatni!

NYILATKOZAT letöltéséhez kattintson ide!

A kitöltött nyilatkozatot elektronikus úton el kell juttatni az osztályfőnöknek vagy szeptember 1-jén a tanulónak magával kell hoznia.