Aktuális események 2020/2021

12.07. - Fogadóóra alsó tagozaton az osztályfőnök tájékoztatása alapján, felsőben a kihirdetett beosztás szerint

Aktuális események 2020/2021

12.12. - Munkanap – csütörtöki órarend szerinti 4 rövidített tanóra, tanításnak 11:05-kor van vége

Aktuális események 2020/2021

12.18. - Téli szünet előtti utolsó tanítási nap – 4 tanóra kerül megtartásra, 11:45-kor van vége a tanításnak

Tájékoztatás tanévnyitóról

Tisztelt Szülők! Kedves Gyerekek!

Amennyiben szeptember 1-jén a tanévnyitó ünnepségünket a rossz időjárási viszonyok miatt nem tudjuk iskolánk udvarán megtartani, úgy a rendezvény átkerül iskolánk tornatermébe. Ide a szülők nem kísérhetik be gyermekeiket. Kérjük erre készítsék fel a leendő elsősöket!

Ebben az esetben is a dr. Lengyel Lajos utca felől gyalogosan közelítsék meg a helyszínt!

Az időjárástól függetlenül a 4. évfolyamos, illetve 5.c és 6.a osztályos tanulóink szintén a dr. Lengyel Lajos utca felőli bejáraton, az udvaron keresztül közelítsék meg az iskolát. (Vagy használják az oldalbejáratot.)

A többi diák a főbejáraton át jöjjön be az épületbe!

Mindenki az osztálytermében várakozzon!

Köszönettel:

Iskolavezetés