Aktuális események 2020/2021

12.07. - Fogadóóra alsó tagozaton az osztályfőnök tájékoztatása alapján, felsőben a kihirdetett beosztás szerint

Aktuális események 2020/2021

12.12. - Munkanap – csütörtöki órarend szerinti 4 rövidített tanóra, tanításnak 11:05-kor van vége

Aktuális események 2020/2021

12.18. - Téli szünet előtti utolsó tanítási nap – 4 tanóra kerül megtartásra, 11:45-kor van vége a tanításnak

Maszkviselés

Tisztelt Szülők!

A járványügyi helyzet változása miatt, valamint az ÁNTSZ és a KLIK vezetőjének ajánlása alapján egészítjük ki a járványügyi eljárásrendet az alábbiakkal:

2020. szeptember 14. (hétfőtől) iskolánk közösségi tereiben aula, folyosók, mosdók, könyvtár, ebédlőben közvetlenül az étkezés megkezdéséig – a felső tagozatos tanulók, pedagógusaink és dolgozóink számára KÖTELEZŐ VISELET a szájat - orrot eltakaró arcmaszk.

Pedagógusoknak kötelező a tanári szobákban történő tartózkodás ideje alatt az arcmaszk viselése.

Az arcmaszkot a szülőknek kell biztosítaniuk gyermekük számára.

Kérjük a fentiek figyelembe vételét, felelősségteljes betartását mindannyiunk érdekében!

A tájékoztató itt is megtekinthető.

Szigetszentmiklós, 2020. szeptember 11.

Noseda Tibor