Tájékoztatás ballagó diákjaink szülei részére

A 2021/22. tanév ballagási ünnepsége 2022. június 15-én szerdán 18:00 órakor kezdődik. Helyszíne: az iskola udvara.

Ballagó diákjainknak 17:15 órára kell beérkeznie a terembe, osztályfőnöki órával fog kezdődni a ballagás.

8.a:     12-es terem
8.b:     25-ös terem
8.c:     10-es terem
8.d:     22-es terem

Kérjük, hogy diákjaink az alkalomhoz illő, szolid ünnepi öltözetben jelenjenek meg (fehér blúz illetve ing, fekete alj illetve nadrág) és viseljék iskolánk egyen sálját illetve nyakkendőjét.

A meghívottakat az udvaron 17:30-tól tudjuk fogadni. Megközelítés csak a Dr. Lengyel Lajos utca felőli kapun keresztül lehetséges. Babakocsival és kerekesszékkel is innen közelíthető meg az udvar.

Hivatalos fotós nem vesz részt az ünnepségen, ezért a ballagó gyermekeket az ünnepség teljes időtartama alatt az osztályok megállapodása alapján, osztályonként 2-2 szülő az épületben is fotózhatja, filmezheti.

Az épületben a fotót készítő szülőktől kérjük, hogy belátásuk szerint használják a portán elhelyezett kézfertőtlenítőt.

Az udvaron történő elhelyezkedéskor kérjük, tartsák szabadon a ballagók helyét. Vendégeink számára lehetőségeink szerint megfelelő számú ülőhelyet tudunk biztosítani.

A ballagók az épületben végigballagnak, a tornaterem melletti bejáraton át, a hetedik évfolyamos tanulók sorfala között érkeznek ki az udvarra.

Önök itt, az udvarra való kiérkezéskor tudják gyermekeiket fotózni, amelyre biztosítunk időt az ünnepély megkezdése előtt. (Az ünnepi műsor alatt kérjük, ezzel ne zavarják a szereplőket.)

Diákjaink a virágokat a meghívottaktól az udvaron a műsor befejezése után vehetik át. Kérjük Önöket, hogy luftballont ne vegyenek ajándékul tanulóinknak, ezzel is támogassuk környezetünk védelmét!

Szeretettel várunk minden kedves vendéget ballagási rendezvényünkön!

Szigetszentmiklós, 2022. május 31.