Tanévzáró

Tisztelt Szülők!

Tanévzáró ünnepélyünket 2022.06.23-án 18:00-tól tartjuk a Városi Sportcsarnokban. A rendezvény részeként mutatják be búcsútáncukat a nyolcadik évfolyamos tanulók, így ezen alkalomra külön szeretettel hívjuk a végzős diákok hozzátartozóit. Az alsóbb évfolyamos gyermekek szüleit is várjuk, de a nagy érdeklődésre tekintettel részükre korlátozott számban állnak rendelkezésre ülőhelyek.

További információk:

• Kérjük, hogy a tanulók ünnepi öltözetben, innivalóval ellátva jelenjenek meg. Javasoljuk, hogy a gyermekek az ünnepség előtt otthonukban még étkezzenek.
  • Az alsós és a speciális tagozatos gyermekek osztályonként a tornacsarnok épülete előtti területen az osztályfőnököknél gyülekeznek és 17:45-kor szülői kíséret nélkül elindulnak, hogy elfoglalják helyeiket a bejárattól jobbra eső lelátón. Az ünnepség végeztével a bizonyítványosztás következik, mely után a pedagógusok kikísérik a tanulókat az épület elé, ahonnan el lehet vinni a gyermekeket. (Előreláthatólag 19:45-20:00 között.)
  • Az 5-6. évfolyamos gyermekek a bejárattól jobbra eső lelátóra érkezzenek, a 7. évfolyamos diákok pedig a táncparkett mellett foglalják el helyeiket legkésőbb 17:50-ig.
  • Az érdeklődő szülők kizárólag a bejárattól balra eső nagy lelátón foglalhatnak helyet és a szülői tánc kivételével a tánctéren sem tartózkodhatnak.
  • A Tanévzáró ünnepély zárásaként a nyolcadikos tanulók táncolnak szüleikkel. Ezt követően a szülőknek a táncteret és a nézőteret is el kell hagyniuk a bizonyítványosztás zavartalan lebonyolítása érdekében. Kérjük a szülőket, hogy gyermekükre az emeleti büfé előtt, a földszinten a ruhatár előtti aula részen vagy az épület előtt várakozzanak.
  • A rendezvény biztonságos lebonyolítását az Országos Mentőszolgálat és Biztonsági Szolgálat segíti.
  • Iskolánk alkalmazottja fotókat készít az ünnepségen.
  • Az esemény ideje alatt az emeleten található büfé a szülők részére üzemel, de ezen iskolai rendezvényen az alkohol fogyasztása nem megengedett.

Tisztelettel kérem Önöket, hogy a fent leírt szabályok betartásával járuljanak hozzá az idei évben rendhagyó módon megrendezésre kerülő Tanévzáró ünnepély sikeres megvalósításához.

Szigetszentmiklós, 2022.06.15.

Tisztelettel: Iskolavezetés

A rendezvény tervezett időbeosztása:

14:00 – Díszítés.
14:30 – Székek pakolása a 7. évfolyamos tanulók segítségével.
16:30 – Nyolcadikos tanulók és hozzátartozóik érkezése.
             (A lányok részére négy öltözőhelyiség biztosított.)
17:00 – Tánc főpróba.
              (A szülők részére lehetőség van fotó és videó felvétel készítésére.)
17:30 – Szülők érkezése a bal oldali ajtón keresztül.
17:45 – Alsós gyerekek bevonulása a jobb oldali ajtón át.
18:00 – Tanévnyitó ünnepség:

• Köszöntés
  • Himnusz
  • Keringő
  • Igazgatói beszéd, díjak átadása
  • Negyedik évfolyamos tanulók búcsúzása
  • Keringő
  • Nyolcadikos tanulók tánca szüleikkel

19:20 – Bizonyítványosztás.
19:50 – Távozás.
Elpakolás, a 6. évfolyamos tanulók segítségével.