Tájékoztató a pedagógussztrájkkal kapcsolatban

Tisztelt Szülő!

A Pedagógusok Sztrájkbizottsága felhívására 2016. április 20. napjára egész napos sztrájkot hirdettünk azért, hogy nyomatékot adjunk követeléseinknek és elfogadható megoldások kidolgozására kényszerítsük a Kormányt.

Kérjük, értse meg és támogassa akciónkat, hiszen mindez az Ön gyermeke érdekében is történik! A sztrájkköveteléseket magyarázatokkal ellátva az intézményben és a PSZ honlapján (www.pedagogusok.hu) olvashatja.

Intézményünkben a sztrájk idején (2016. április 20-án 700 – 1500-ig) a sztrájkban résztvevő pedagógusok, segítő munkatársak nem végeznek oktató-nevelő munkát. Az intézmény vezetése a sztrájkbizottság tagjaival egyeztetve a kieső dolgozók helyettesítését szakszerűen, tanulóink érdekeit messzemenően figyelembe véve igyekszik megoldani. Szükség esetén a még elégséges szolgáltatás keretében a gyermekek felügyeletéről és étkeztetéséről mindenképpen gondoskodunk.

Megértésüket ezúton is köszönjük!

Üdvözlettel:
Veres István
a Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola
sztrájkbizottsága nevében

Kelt: Szigetszentmiklós, 2016. április 15.

Tisztelt Szülők! Tisztelt Partnereink!

A Pedagógusok Sztrájkbizottsága 2016. április 20. napjára egész napos sztrájkot hirdetett.

Hivatkozva intézményünk sztrájkbizottságának tájékoztatására a következőkről értesítem Önöket:
Iskolánkban ezen a napon rendes tanítási nap lesz. Minden tanítási órát és minden foglalkozást szakszerűen megtartunk.

Tisztelettel:

Szigetszentmiklós, 2016. április 15.