09.17.
09.17.
Tanév eleji felmérésék:Hangos olvasás,
szövegértés, helyesírás
-felső tagozaton a hét folyamán

09.18.
Bolyai versenyre nevezés
09.21.
Klubnapközi-Benedek Elek mese feldolgozása
09.25.
Nevelőtestületi értekezlet
Magatartás – Szorgalom értékelése

09.28.
Városi Sportnap –rendhagyó órarend

Diákönkormányzat - DÖK

Diákönkormányzat patronáló pedagógusa: Gyikó Erzsébet Franciska

Élénk érdeklődés és aktív részvétel mellett zajlott a Diákönkormányzat közgyűlése 2015. november 10-én.

Maxim-Gyikó Erzsébet tanárnő a megelőző napokban összegyűjtötte és témakörök szerint csoportosította a diákok kérdéseit, melyekre Noseda Tibor igazgató úr és helyettesei, Engelhardtné Kálmán Éva és Gortváné Tőzsér Anita válaszoltak.

Az osztályok DÖK képviselői kérdéseket intéztek iskolánk vezetőihez az épület, a termek tisztaságát, rendjét illetően, de érintették a házi feladatok mennyiségét, az óraközi szünetek hosszát, sőt a tananyag mennyiségét, és az órák számát is. Az iskolai étkeztetés (ebéd) minősége is szóba került.  A becsöngetés ill. az óra végét jelző csengő dolgában a jelenlévő képviselők szavazással döntöttek. Ennek értelmében a csengő hangja, erőssége nem fog változni.

Tanulóink még nagyon sok témában tettek fel kérdéseket. (Az ezekre adott válaszokat olvashatjátok a DÖK hirdetőújságján.) Bőven lett volna még miről kérdezni, beszélgetni, de az idő nagyon elszaladt. Köszönjük Erzsike néni gondos előkészítő munkáját és a diákok aktivitását.

2015. november 18.

Iskolavezetés