Aktuális események 2018/2019

09.17.
Speciális tagozat: Állatkerti látogatás
az ÉFOÉSZ szervezésében
09.17.
Tanév eleji felmérésék:Hangos olvasás,
szövegértés, helyesírás
-felső tagozaton a hét folyamán

Aktuális események 2018/2019

09.18.
Bolyai versenyre nevezés
09.21.
Klubnapközi-Benedek Elek mese feldolgozása
09.25.
Nevelőtestületi értekezlet
Magatartás – Szorgalom értékelése

Aktuális események 2018/2019

09.28.
Városi Sportnap –rendhagyó órarend

 

Versenyeken elért eredmények

2013/2014. tanév II. félév

 

 

Országos "Herman Ottó természetismereti verseny" 2014. június 1.

Budapest

  Versenyző
V. hely Palóczi Dániel
Felkészítő: Hanácsek Lászlóné 

 

Matekguru Matematika Csapatverseny 2014. május 26-27.

Országos döntő

Nyíregyháza

  Csapattagok
IV. hely

Kogyila Kata 3.c

Múrvai Anna 3.b

Széles Tamás 3.c

Szomorjai Benedek 3.a

Felkészítő:

Bán Anikó

Holczerné Burgetti Mónika


 

"Szárnyaló" Pünkösdi Népdalünnep 2014. május 23.

Tököl

  Egyéni versenyzők Csoportos versenyzők 
Arany Dalosmadár díj 

Papp-György Bálint 1.d

Nagy Fruzsina 3.b

Szalkay Márta 5.a

Rozmaring énekegyüttes 4. évfolyam:

Vrbovszki Réka

Iváncsics Babita

Mogyorós Dorina

Gyimóthy Orsolya

Gyémánt Dalosmadár díj Iváncsics Babita 4.b

Pünkösdölők énekegyüttes 3.évfolyam:

Munkácsi Luca

Nagy Fruzsina

Nagy Zoltán

Pusoma Dóra

Jakab Lilla

Kogyila Kata

Páli Borbála

Ezüst Dalosmadár díj  

Bakonyi leányok 1. évfolyam:

Tóth Lili

Gerendy Linett

Kovács Flóra

Kovács Regina

Schrankó Anna

Számadó Noémi

Váráshelyi Valéria

Gerlei Lili

Felkészítő és kísérő Ács Zsuzsanna Ács Zsuzsanna

 

"Együtt a környezetünkért és az egészségünkért" 2014. május 15.

Szigethalom Széchenyi István Általános Iskola, Körzeti vetélkedő

II. hely

Kogyila Kata 3.c

Szalontai Dorina 3.b

Szalontai Rebeka 3.b

III. hely

Kálmán Anasztázia 8.a

Menyhárt Enikő 6.d

Polgár Adrienn 6.d 

Felkészítő és kísérő: Szőllősiné Fáskerty Éva, Bán Anikó, Eisenbacherné N. Aranka 

 

Területi népdalverseny 2014. május 7.

Sárgaház

Alsó tagozat Szóló kategória Csoport kategória
I. hely Nagy Fruzsina 3.b

Rozmaring csoport 4. évfolyam:

Iváncsics Babita

Gyimóthy Orsolya

Mogyorós Dorina

Vrbovszky Réka

II. hely Széles Tamás 3.c  
III. hely Iváncsics Babita 4.b

Pünküsdölő csoport 3. évfolyam:

Nagy Fruzsina

Pusoma Dóra

Jakab Lila

Németh Barna

Vida Dorka

Jassó Eszter

Páli Borbála

Kogyila Kata

Nagy Tamás

Munkácsi Luca

Különdíj  

Zöld ág csoport 2. évfolyam:

Papp Viktória

Fülöp Dorina

Szalkay Krisztina

Gergely Petra

Szentgyörgyi Viktor

Fekete Zsombor

Szírtes Dominik

Balázs Ádám

Szabó Janka

Vásárhelyi Péter

Felső tagozat    
III. hely Becz Dorottya 6.c  
Felkészítő:

Kovács Dóra

Bán Anikó

Ács Zsuzsanna

 

 

Aradi Jenő megyei rajzverseny 2014. április 26.

Páty, Bocskai István Általános Iskola 

I. hely Appel Rebeka 6.c
III. hely Zagyvai Blanka 5.c
Felkészítette: Sós Gyula

 

"Föld napja" területi vetélkedő 2014. április 25.

Szigetszentmiklós, József Attila Általános Iskola

  3. évfolyam 4. évfolyam 
II. hely

Kogyila Kata 3.c

Szalontai Dorina 3.b

Szalontai Rebeka 3.b

 
III. hely  

Varga Kristóf 4.a

Palóczi Dániel 4.b

Fekete Dániel 4.c

Felkészítette:

Bán Anikó

Eisenbacherné N. Aranka

Hanácsek Lászlóné

Benáthné Pflum Erika

Kísérő Bán Anikó

Hanácsek Lászlóné

Bernáthné Pflum Erika


 

Területi vers- és prózamondó verseny 2014. április 16.

2014. április 16-án Városi Könyvtár Színháztermében 22. alkalommal szerveztük meg a kezdetben városi, mostmár területi vers- és prózamondó versenyünket.
 
A rendezvény 5-6., valamint 7-8. osztályosok és középiskolás diákok számára nyújt lehetőséget irodalom iránti szeretetük kifejezésére. Idén 7 iskola 43 tanuló részvételével tartottuk meg a versenyt. Ők előzetes válogatás után kerültek ide saját iskolájukból ketten ketten vers és próza kategóriában.
 
Három tagu zsűri értékelte a szereplők produkcióit. Szóban, jó tanácsokkal is ellátva őket katák meg jutalmukat: emléklapokat, okleveleket, szép könyveket. TV interjú is készült többjükkel.
 
Köszönettel tartozunk minden felkészítő kollégának, szülőnek, aki támogatta a rendezvény sikeres lebonyoítását.
Vers kategória 5-6. évfolyam 7-8. évfolyam
I. hely Gortva Ádám 5.d  
Felkészítette Farkas Eszter  
II. hely    
Felkészítette    
III. hely Becz Dorottya 6.c Becz Bíborka 7.b
Felkészítette Bodó Judit Bodó Judit

 

Próza kategória 5-6. évfolyam 7-8. évfolyam
I. hely   Mihálcz Vanda 8.a
Felkészítette   Bodó Judit
II. hely                               Gergely Réka 5.a Benyovszky Csenge 7.b
Felkészítette Gulyásné Trangóni Marianna Bodó Judit
III. hely    
Felkészítette    

 

Területi vers- és prózamondó verseny (Szigethalmi Szent István Általános Iskola) 2014. április 15.

 
 
1. és 2. korcsoport
3. és 4. korcsoport
II. hely
Sebők Boglárka 1.d
Próza kategória
Felkészítette: Péter Brigitta
Gyimóthy Orsolya 4.a
Próza kategória
Felkészítette: Cseh Józsefné
III. hely
Alföldi Karolina 2.c
Vers kategória
Felkészítette: Kovács Tiborné
 
Nem ért el helyezést
 
Henter Fanni 4.a
Vers Kategória
Felkészítette: Cseh Józsefné
 

 

Gratulálunk!


 

József Attila verseny 2014. április 11.

I. hely

Gábris Lili 8.c

Horváth Fanni 8.c

Erdős Károly 8.c

V. hely

Ender Nikolett 8.c

Noori Victória 8.c

Sipter Ádám 8.c

Felkészítette: Bodó Judit 

 

Röplabda - József Attila Kupa 2014. április 10. 

II. hely
 
Résztvevők:
  • Kálmán Anasztázia
  • Kapuvári Márta
  • Varga Kinga
  • Rusz Dalma
  • Fenyővári Vivien
  • Lengyel Alexa
  • Benkő Nóra
  • Sahin Borbála
  • Becz Bíborka
  • Urr Zsanett
  • Brágya Viktória

 

"Barátunk a könyv" területi vetélkedő 2014. április 9.

  2. évfolyam 3. évfolyam  4. évfolyam 
I. hely

Fodor Zsombor

Vásárhelyi Péter

Horváth Tamás

Kogyila Kata

Murvai Anna

Pusoma Dóra

Palóczi Dániel

Kolba Kata

Nagy Bianka

II. hely      
Felkészítette:

Becz Jánosné

Győrfi Gabriella

Bán Anikó

Eisenbacherné N. Aranka

Jassóné Tóth Angéla

Hanácsek Lászlóné

Bernáthné Pflum Erika


 

Iskolai Vers- és prózamondó verseny 2014. április 9.

Iskolánkban hagyomány, hogy a költészet napjához közeledve házi vers-és prózamondó versenyt rendezünk a felső tagozatos diákoknak. Az 5-6. és a 7-8. évfolyamosok külön-külön kerülnek értékelésre.

Bővebben>>


 

Röplabda - Diákolimpia területi selejtező 2014. április 8.

II. hely
 
Résztvevők:
  • Voidoc Vivien
  • Kálmán Anasztázia
  • Kapuvári Márta
  • Varga Kinga
  • Rusz Dalma
  • Fenyővári Vivien
  • Lengyel Alexa
  • Benkő Nóra
  • Sahin Borbála
  • Becz Bíborka
  • Urr Zsanett
  • Brágya Viktória

 

Járási Katasztrófavédelmi verseny 2014. április 3.

2014. április 03-án egy nagyon jó hangulatú versenyen vettünk részt, a Járási Katasztrófavédelmi versenyen, melyet az idén is Szigetszentmiklóson a Tűzoltóság udvarán rendeztek meg.
 
Bővebben>>

 

„KOKTÉL” területi komplex tanulmányi verseny / Körzet legügyesebb csapata verseny Szigethalmi Széchenyi István Általános Iskola 2014. március 17.

Részletek>>

Oklevél>>


 

Biológia háziverseny 2014. március 14.

2014. március 13-án rendeztük meg a hagyományoknak megfelelően a biológia háziversenyt a felső tagozaton.
Leglelkesebbek az ötödikesek voltak, ők szerepeltek a legnagyobb létszámban.
A verseny feladatai között nem csupán a biológia tárgyköréből szerepeltek kérdések, hanem egészségtanból is.

 

Köszönöm minden tanulónak a részvételt!
 
5. évfolyam     6. évfolyam  
I. hely Polgár Réka 5.b I. hely Csomor Csenge 6.d 
II. hely Kibédi Károly 5.d  II. hely Keserű Panna 6.c
III. hely Gergely Réka 5.a      III. hely Polgár Adrienn 6.d
7. évfolyam   8. évfolyam  
I. hely Simon Orsolya 7.b I. hely Tarsoly János 8.b
II. hely Árva Veronika 7.d II. hely Ender Nikoletta 8.c
III. hely Balogh Dániel 7.c III. hely Horváth Fanni 8.c

 

Népdalverseny 2014. március 12., március 13.

1-2. osztály

I. hely Papp Viktória Anna 2.a
II. hely Vajay Dorina 1.c
III. hely

Turóczi Tamara 1.d

Szabó Janka 2.a

Zsűri különdíja

Biró Barnabás 1.d

Papp-György Bálint 1.d

3-4. osztály

I. hely Iváncsics Babita 4.b
II. hely Bartha Tünde Ilona 4.a
III. hely

Vrbovszki Réka 4.c

Mogyorós Dorina 4.c

Zsűri különdíja

Széles Tamás 3.c

Nagy Fruzsina 3.b

Részletek>>


 

Zrínyi Ilona Matematika Verseny megyei forduló (Ráckeve) 2014. március 12.

  Díjazott tanulók Felkészítő tanár
II. helyezett               Széles Tamás 3.c

 

Bán Anikó

Holczerné Burgetti Mónika

V. helyezett                Kogyila Kata 3.c              
XII. helyezett Sámson Boglárka 3.b
XI. helyezett Palóczi Dániel 4.b

 

Hanácsek Lászlóné

XIII. helyezett Binger Nikolett 4.b
XXVII. helyezett Marsi Ádám 4.c

Egyéni eredményeik alapján, tanulóinkat csapatban is értékelték, 3. évfolyamos tanulóink megyei II. helyezést, 4. évfolyamos tanulóink III. helyezést értek el. Iskolánkat Széles Tamás 3.c osztályos tanuló képviselheti 2014. április 16-18-án az országos döntőben.  


 

Floorball Sziget Torna - 2014. március 8.

II. helyezett

B csapat

Czifra Mónika

Czinege Regina

Fekete Dorina

Katona Benedek

Kühár Zsolt

Vályi Nikolett

Rupa Bence

Rostás Roland

III. helyezett

A csapat

Rad Gergő

Borbély Balázs

Balázs Virág

Kühár Zsolt

Mittana Ervin

Kulcsár Alíz

Varga Kinga

Felkészítő tanár Tamás Miklós László

 

Matematika verseny - 1. évfolyam 2014. március 6.

A feladatokat összeállította, levezette és javította: Hanácsek Lászlóné

Helyezést elért tanulók Elért helyezés
Koszorús Nóra 1.d I.
Forgács Máté 1.b II.
Balla Balázs 1.b III.
Gerendy Linett 1.c IV.
Bogdán Bence 1.c IV.
Benka Sára 1.b V.
Darvas Pál 1.d VI.

 

A versenyen eredményesen szerepelt tanulók

Becz Richárd 1.d

Szokai Attila 1.a
Bánhidy Tamás 1.c
Vinkler Zsombor 1.d
Wimmer Botond 1.d
Bíró Barnabás 1.d
Vásárhelyi Valéria 1.c
Antal Bernadett 1.c
Piróth Bettina 1.d
Müller Márkó 1.b
Jakab Karolina 1.e
Takács Emese 1.a
Furkó Annamária 1.a
Somogyi Nóra 1.a
Dedinszky Hanga 1.e
Sebők Boglárka 1.d
Krabót Balázs 1.b
Szabó Ilona 1.a

Gratulálunk az eredményes versenyzéshez, az első 3 helyezést elért tanulónk képviselheti iskolánkat a területi versenyen Szigethalmon.


 

 

Jedlik Ányos Országos Matematika-Fizika verseny 2014. március 5.

A 3-4. osztályos korcsoportban a Jedlik Ányos Gimnáziumban megrendezésre kerülő területi fordulóban, Fodor Zsombor 2.a osztályos tanuló 8. helyezést ért el.

 

Marsi Ádám 4.c osztályos tanuló 1. helyezést ért el, és képviseli iskolánkat Nyíregyházán az országos döntőben.

 

Vollé 2020 - Röpsuli 2014. március 1.

2014. március 1-én a Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola részt vett a Magyar Röplabda Szövetség „Vollé 2020 – Röpsuli” programjának keretén belül szervezett tornán, melyet a Vasas Folyondár utcai Sportcsarnokában rendeztek meg. Célja, hogy minél több gyereket megmozgasson, és megszerettesse velük a röplabda sportágat. 
Bővebben>>

 

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 2014. február 27.

Részletek>>


 

Zrínyi Ilona Matematika verseny területi forduló 2014. február 21.

További információk: ITT 


 

Matekguru Kárpát-medencei Matematika Csapatverseny 3. osztály 2014. február 14.

Az 1-2. fordulóban 100-100 pontot -; míg a 3. területi fordulóban legfeljebb 50 pontot lehetett elérni. Így a három fordulóban maximálisan 250 pontot szerezhettek a csapatok. A döntősök ezeket a pontszámokat nem viszik magukkal a döntőbe.

Helyezés Fordulók  Összpontszám Csapatnév Csapattagok 
 1. 2. 3.
Döntős 100 100 50 250 Agytornászok

Kogyila Kata

Murvai Anna

Széles Tamás

Szomorjai Benedek 

Matekguru Kárpát-medencei Matematika Csapatverseny 2. osztály

Az 1-2. fordulóban 100-100 pontot -; míg a 3. területi fordulóban legfeljebb 50 pontot lehetett elérni. Így a három fordulóban maximálisan 250 pontot szerezhettek a csapatok. A döntősök ezeket a pontszámokat nem viszik magukkal a döntőbe. 

Helyezés Fordulók  Összpontszám Csapatnév Csapattagok 
 1. 2. 3.
12. 100 98 25 223 Számilkák

Bartók Fruzsina

Mikola Boglárka

Szabó Réka

Varga Zsófia 

Felkészítő tanárok: Bán Anikó, Tóth Béláné, Holczerné Burgetti Mónika 


 

Területi Kazinczy Verseny (Batthyányi Kázmér Gimnázium) 2014. február 14.

A Kazinczy-verseny iskolai fordulója után évfolyamonként 2-2 tanuló indulhatott a területi versenyen. Korosztályonként 18-20 fő nevezett a környező települések iskoláiból. A kapott szöveget egyszeri átolvasás után kellet értően bemutatni. Tanulóink eredményesen szerepeltek, tovább öregbítették iskolánk jó hírnevét.

  Diák Felkészítő tanár
2. helyezett Becz Bíborka 7.b Bodó Judit
3. helyezett Becz Dorottya 6.c Bodó Judit
4. helyezett Kiss Viktória 7.a Gulyásné Trangóni Mariann
6. helyezett Menyhárt Enikő 6.a Farkas Eszter

 

Nyelvtan háziverseny 1-4. évfolyam 2014. február 11.

További információk: ITT


 

Házi Biblia Történetmondó verseny 2014. febuár 5. 

További információk: ITT


 

2013/2014. tanév I. félév

 

Népmesemondó verseny (Taksony Vezér Német Nemzetiségű Általános Iskola) 2014. január 20.

  1-2. évfolyam 3-4. évfolyam 5-6. évfolyam 7-8. évfolyam
III. hely   Boross Máté Lehel 3.a Benyovszky Gyöngyvér 5.d

Gyurkovics Márk 7.b

Benyovszky Csenge 7.b

Résztvevő Hegedűs Dóra 2.c      
Felkészítő tanár Kovács Tiborné Jassóné Tóth Angéla Farkas Eszter Bodó Judit

 

 Isten gyermeke vagyok-Jó nekem! rajzpályázat

  1-2. évfolyam 3-4. évfolyam 5-6. évfolyam 7-8. évfolyam
I. hely Klajkó Hanna 2.a Ujlaki Laura 4.a Gergely Réka 6.a Bakonyi Botond 8.c
II. hely Márton Zsófia 1.a Taróczi Tímea 4.b Appel Rebeka 6.c Sipos Laura 8.a
III. hely Meczkó Eszter 1.a Bartha Tünde Ilona 4.a Tóth Zsombor 5.c Nagy Orsolya 8.a
Különdíj   Kogyila Kata 3.c Ender Fanni 5.c Márton Beatrix 8.c

 

Röplabda Karácsonyi kupa 2013. december 17.

  Mini korcsoport Szuper mini korcsoport
II. hely  

Tóth Takács Lili 3.a

Tar Nikolett 3.a

Dráfi Dorina 6.b

III. hely

Polgár Réka 5.d

Benkő Nóra 5.d

Brágya Viktória 6.b

Fenyővári Vivien 6.d

Urr Zsanett 6.c

Németh Lili 5.d

Balázs Regina 4.c

Túri Fanni 4.c

Gere Ágota 5.c

IV. hely

Sebők Diána 6.c

Dankuly Viktória 5.c

Becz Dorottya 6.c

Keserű Panna 6.c

Dávid Lili 5.c

 

  

 

Röplabda Mikulás kupa 2013. december 9.

IV. korcsoport II. helyezés:

  • Fenyővári Vivien 6.d
  • Kálmán Anasztázia 8.a
  • Varga Kinga 8.b
  • Selley Noémi 8.c
  • Voidoc Vivien 8.a
  • Brágya Viktória 6.b
  • Rusz Dalma 6.b
  • Benkő Nóra 5.d
  • Földeák Bianka 8.b
  • Lengyel Alexa 7.a
  • Sahin Borbála 7.a

 

Drámajáték találkozó 2013. december 9. 

  I. csoport III. csoport
2.b

Dankuly Alexa

Nagy Kinga

Keszey András

Krabót Ádám

Kádár Orsolya

Pál Huba

 
2.d

Kállai Janka

Polonyi Petra

 
3.a

Boross Máté

Kincse Lili

Nagy Szonja

Tar Nikolett

Tóth-Takács Lili

Jakab Lili
3.d Morvai Zsófia  
4.c  

Balázs Regina

Sas Domonkos

Sztojka Dzsenifer

5.a  

Szokai Brigitta

Tóth Botond

5.b  

Istoch Georgina

Kincse Barbara

7.c   Vályi Nikolett

 

Játékos észforgató csapatverseny (Hunyadi János Általános Iskola Dunaharaszti) 2013. december 4.

Résztvevők:

  • Benkó Brenda 4.a
  • Benkó Dominik 4.a
  • Jenei Szilárd 4.a
  • Szabó Viktória 4.a
  • Nagy Balázs 5.c
  • Lisztes Líviusz 6.a
  • Varga Rebeka 6.a

 

Kazinczy-verseny 2013. november 28.

  5-6. évfolyam 7-8. évfolyam
I. hely Becz Dorottya 6.c Kiss Viktória 7.a
II. hely Menyhárt Enikő 6.a Becz Bíborka 7.b
III. hely Istoc Georgiana 5.b Török János 7.a

 

Taksony-területi matematikai verseny (Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola) 2013. november 27.

  4. évfolyam
II. hely Varga Kristóf
III. hely Palóczi Dániel
Felkészítő tanár: Hanácsek Lászlóné

 

Vers- és prózamondó verseny (1-2. évfolyam) 2013. november 27.

Vers kategória Verses mese kategória Próza kategória
I. hely Vásárhelyi Péter 2.a Dedinszky Hanga 1.e Sebők Boglárka 1.d
II. hely Darvas Kornélia 1.d

Tóth Lili 1.c

Alföldi Karolina 2.c

Szabó Janka 2.a
III. hely Krabót Ádám 2.b Számadó Noémi 1.c Sipos Brigitta 1.d

 

Bolyai matematika verseny (országos forduló) 2013. november 23.

Országos V. helyezést ért el a résztvevők csapata. Felkészítő tanár: Hanácsek Lászlóné

Résztvevők:

  • Marsi Ádám 4.c
  • Palóczi Dániel 4.b
  • Scharf Gerda 4.b
  • Zala Kristóf 4.b

 

Filmes vetélkedő 2013. november 22.

Győztes film készítői: 

  • Kapuvári Márta 8.a
  • Nagy Orsolya 8.a
  • Kálmán Anasztázia 8.a

Szervező és felkészítő tanár: Magyar Pál


 

Vers- és prózamondó verseny (3-4. évfolyam) 2013. november 20.

  Vers kategória Mese kategória Verses mese kategória
I. hely Munkácsi Luca 3.b Gyimóthy Orsolya 4.a Pusoma Dóra Erzsébet 3.a
II. hely Boross Máté Lehet 3.a Tóth Takács Lili 3.a Mészáros Viktor 4.b
III. hely Tóth Szonja 4.b Széles Tamás 3.c Fekete Dániel 4.c

 

Matematika háziverseny (2-4. évfolyam) 2013. november 12. 

  2. évfolyam 3. évfolyam 4. évfolyam
I. hely Égi Bálint 2.d Szomorjai Benedek 3.a Marsi Ádám 4.c
II. hely Pál Rajmund Huba 2.b Szalontai Rebeka 3.b Palóczi Dániel 4.b
III. hely

Kovács Dávid 2.c

Vásárhelyi Péter 2.a

Apáti Nándor Huba 2.a

Kogyila Kata 3.c Zala Kristóf 4.c

 

Matematikai háziverseny (5-8. évfolyam) 2013. november 7.

  5. évfolyam 6. évfolyam 7. évfolyam 8. évfolyam
I. hely Gortva Ádám 5.d Weiszhaupt Balázs 6.b Tom de Haan 7.b Ambrózy Márk 8.b
II. hely Fehér Csenge 5.d Szomorjai Ferenc Barnabás 6.a Hunyady Dániel 7.a Márton Bence 8.c
III. hely Benyovszky Gyöngyvér 5.d  - Burján Simon 7.b Czinege Johannán 8.b

 

Egészséges életmód területi vetélkedő 2013. november 6.

  3. évfolyam 4. évfolyam
II. hely

Szalontai Rebeka 3.b

Boross Máté Lehel 3.a

Hóbor Tibor 3.c

Henter Fanni 4.a

Palóczi Dániel 4.b

Fekete Dániel 4


 

Bolyai matematika verseny (megyei forduló) 2013. október 25.

  3. évfolyam 4. évfolyam
I. hely  

Scharf Gerda 4.b

Marsi Ádám 4.c

Palóczi Dániel 4.b

Zala Kristóf 4.b

II. hely

Kogyila Kata 3.c

Murvai Anna 3.b

Széles Tamás 3.c

Szomorjai Benedek 3.a

 
Felkészítő tanár    Bán Anikó Hanácsek Lászlóné 

 

Bibliaismereti verseny 2013. október 17. 

   2. évfolyam 3. évfolyam 4. évfolyam
I. hely

Papp Viktória 2.a

Vásárhelyi Péter 2.a

Klajkó Hanna 2.a

Kiss Ádám 3.a

Szabó Lajos 3.a

Gere Barnabás 3.a

Herpai Dénes 4.a

Varga Kristóf 4.a

Sipos-Szabó Zoltán 4.a

II. hely

Szabó Janka 2.a

Szentgyörgyi Viktor 2.a

Jakab Tibor 2.a

Jassó Eszter 3.c

Kogyila Kata 3.c

Méh Zsuzsanna 3.a

Bartha Tünde 4.a

Gyimóthy Orsolya 4.a

Henter Fanni 4.a

III. hely

Gergely Petra 2.a

Mikola Boglárka 2.a

Fülöp Dorina 2.a

Baski Bálint 3.a

Horváth Bence 3.a

Pusoma Dóra 3.a

Kajdi Nikolett 4.a

Szabó Viktória 4.a

Ujlaki Laura 4.a

 

  5. évfolyam 6. évfolyam 7. évfolyam
I. hely

Gergely Réka 5.a

Szalkay Márta 5.a

Zabrinszky Zita 5.a

Berkes Vivien 6.a

Kovács Zita 6.a

Surányi Liliána 6.a

Szalkay Dóra 7.a

Mokrev Vivien 7.a

Varga Petra 7.a

II. hely

Boross Csaba 5.a

Fogas Bendegúz 5.a

Morvai Máté 5.a

Tóth Botond 5.a

Ujlaki Viktor 6.a

Kulcsár Zsolt 6.a

Sárik Márk 6.a

Hunyady Dániel 7.a

Hortobágyi Károly 7.a

László Anna 7.a

III. hely

Font Petra 5.a

Kovács Tamara 5.a

Szokai Brigitta 5.a

Horváth Alexa 6.a

Mojzes Luca 6.a

Menyhárt Enikő 6.a

 

Vida Kristóf 6.a

Nagy Trisztán 6.a

Lisztes Gyula 6.a

Károly Csongor 7.a

Kungli Dominik 7.a

Mojzes Dániel 7.a


Benedek Elek mesemondó verseny 2013. szeptember 30.

 

Alsó tagozat:

II. helyezést ért el Boross Máté Lehet 3.a osztályos tanuló. Felkészítette: Jassóné Tóth Angéla

Résztvevők:

  • Boross Bertalan Ákos 1.a
  • Koszorus Nóra 1.d
  • Dedinszky Hanga 1.e
  • Boross Máté Lehel 3.a
  • Széles Tamás 3.c

Felső tagozat:

III. helyezést ért el Gyurkovics Márk 7.b osztályos tanuló. Felkészítette: Bodó Judit

Résztvevők:

  • Boross Csaba 5.a
  • Laczkovics Barbara 5.b
  • Benyovszky Gyöngyvér 5.d
  • Gyurkovics Márk 7.b
  • Benyovszky Csenge 7.b
  • Kulcsár Aliz 8.a

 

 

Lap tetejére!